MicroSurvey CAD 2019

نرم افزار Microsurvey FieldGenius ورژن 10.0.27.1
نرم افزار Microsurvey FieldGenius ورژن 10.3.31.0
سپتامبر 15, 2019
نرم افزار Microsurvey FieldGenius ورژن 10.0.27.1
نرم افزار Microsurvey FieldGenius ورژن 10.3.35.0
ژانویه 21, 2020
MicroSurvey CAD 2018

انتشار MicroSurvey CAD 2019

MicroSurvey CAD 2019

کمپانی نرم افزاری ماکروسرویی مفتخر است انتشار بروزرسانی اولین سرویس پک Microsurvey CAD 2019  را به شما کاربران عزیز اعلام نماید. در این نسخه از سرویس پک بسیاری از مشکلات مهم نرم افزار برطرف گردیده است، و سرعت اجرا و پردازش نرم افزار افزایش پیدا کرده است. امکانات بسیار جدیدی هم در سطح کاربری نرم افزار ماکروسرویی و هم درموتور پردازشی IntelliCAD افزوده شده است که این امر نرم افزار کاکروسرویی را به بهترین انتخاب برای نقشه برداران و مهندسین عمران کرده است.

Microsurvey & IntelliCAD

نرم افزارهای  ماکروسرویی کاربران را با یک رابط کاربری بسیار قوی و یک مجموعه کامل از ابزارهای طراحی نقشه شامل انواع COGO, DTM,  پیمایش، سرشکنی، محاسبه احجام، منحنی میزان و بسیاری از امکانات دیگر تجهیز می نماید. نرم افزارهای کد ماکروسرویی تایید شده و قدرت گرفته از موتور بسیار قوی IntelliCAD می باشد که با نرم افزارهای پیشرفته AUTOCAD سازگاری کاملی دارد. این ویژگی ها در پنج سطح مختلف بیسیک، استاندارد، پریمیوم، آلتیمیت و استدیو تقیسم یندی می شوند که به کاربران تجربه وسیعی از انتخاب گسترده با توجه به نیاز پروژه را می دهند.

تغییرات مهم نرم افزار ماکروسرویی MicroSurvey CAD 2019 :

  • IntelliCAD 8.4a: شامل بهبود بسیار زیادی در بخش ویرایش فوری بلوک ها، رفرنس های خارجی، انتخاب مقادیر در لایه های قفل شده، و ویرایش متون چند لایه.
  • بهبود عملکرد: شامل یک تغییر اساسی در محیط اجرایی ویندوز 10 بعد از بروزرسانی Windows 10 Fall Creator Update که باعث بهبود پاسخگویی نرم افزار بعد از انتخاب اشیاء هوشمند و باز شدن پنجره مربوطه و بهبود اجرای کامندها در محیط کد می باشد.
  • مشکلات مهم رفع شده: در بخش COGO, AutoMAP Library, Lot Closures و سایر بخش های دیگر.
  • ترسیم عوارض معماری: این عوارض شامل دیوارها، درها، پنجره ها، دریچه ها، سطوح کف طبقات، سطح پشت بام جهت مدل سازی سریع ساختمان ها.
  • همگام سازی با Leica Cyclone Object Exchange: ورود و خروج دستورات کامند جهت انتقال عوارض بین نرم افزار ماکروسرویی MicroSurvey CAD و لایکا سایکلون Leica Cyclone.

جهت اطلاع از تغییرات دیگر در نرم افزار به لینک زیر مراجعه فرمایید.

Release Notes

جهت دانلود ورژن آزمایشی رایگان این نرم افزار بر روی لینک مناسب کلیک نمایید.

Download MicroSurvey CAD 2019

Download MicroSurvey CAD 2019, 64-bit version: click here

نسخه آزمایشی نرم افزار ماکروسرویی کد تا 30 روز بر روی سیستم شما فعال می باشد و شما قادر خواهید بود از تمام امکانات نرم افزار به طور کامل بدون محدودیت استفاده نمایید.

کاربران فعلی نرم افزار ماکروسرویی کد قادر خواهند بود با آسانی نرم افزار خود را با استفاده از ابزار بروز رسانی خودکار نرم افزار آپدیت نمایند. بروز رسان خودکار برای تمام کاربران هر 14 روز یکبار فعال می گردد تا در صورت وجود بروز رسانی شما را مطلع گرداند. بروز رسان همچنین امکان اجرای دستی توسط کاربر را دارا می باشد و پس از تایپ دستور UPDATECHECK در بخش کامند نرم افزار یا با کلیک کردن روی کامند Check For Updates در سربرگ Help نرم افزار اجرا می گردد.

کاربران فعلی نرم افزار که از دانگل USB استفاده می کنند و دارای عضویت خدمات پس از فروش نرم افزار می باشند باید از برنامه USB License Manager جهت برروز رسانی قفل نرم افزار استفاده نمایند تا بتوانند ورژن جدید نرم افزار را پس از اتمام 30 روز آزمایشی استفاده کنند. اگر عضویت خدمات پشتیبانی شما تمام شود لطفا با ما تماس بگیرید تا جدید تمدید آن اقدامات لازم انجام گیرد.

دانلود برنامه های کمکی

MicroSurvey Transfer (free add-on for FieldGenius users, requires Microsoft ActiveSync or Windows Mobile Device Center): click here

MicroSurvey USB License Manager (included in the MicroSurvey CAD install): click here

MicroSurvey USB Network License Server (must be purchased separately, requires a password to install): click here

Leica Geosystems Cyclone 9.1.6 (required for Point Cloud functionality in MicroSurvey CAD 2018 Ultimate and Studio): click here

نمایش منابع آنلاین بیشتر

MicroSurvey CAD Product Website: click here

MicroSurvey CAD Online Training Movies: click here

MicroSurvey CAD Upgrade Tour and Movies: click here

MicroSurvey CAD 2018 Release Notes: click here

MicroSurvey CAD 2018 Frequently Asked Questions: click here

MicroSurvey CAD 2018 Upgrade Notes: click here

MicroSurvey CAD 2018 Known Issues: click here

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *